KURUMSAL Yapımız Hakkında Bilgi Alın
Kurumsal Yapı
Düşündük, Tasarladık, Sunduk!
Dünya’nın gözbebeği İstanbul’un en güzel ilçelerinden Başakşehir’in tam ortasında; gözbebeğinize yakışır bir okul var! Çocuklarımızın hayatlarını doya doya yaşayacakları, eğlenirken en etkili şekilde geleceğe hazırlanacakları bir okul tasarladık!
 
 
Aradıkları Her Şey Bu Kapının Ardında
Tamamen onların yaş grubuna ve motor becerilerine uygun olarak dizayn edilmiş; onlara eşsiz imkanlar sunan, tek katlı okul binamızda neler yok ki?
 
 
Eğleneceğiz, Öğreneceğiz, Büyüyeceğiz!
*Kapalı Spor Salonu* Hobi Bahçeleri * Oyun Parkları * Doğal Ahşap Tünelli Oyun Grupları * Açık Hava Tenis Kortu * Buz Pisti * Ağaçlar * Bitkiler * Yeşil Çevre Düzenlemeleri * Hayvanat Bahçesi * Ziraat Bahçeleri * Sürpriz Bahçeler
 
 
Değerleriniz, Geleceğimiz.
Attığımız her adımda onların hayatı keyifle yaşayacakları, en etkin şekilde öğrenecekleri, öğrenirken mutlu olacakları ve yeniliklere açık olan bir model tasarlamak için çalıştık. Gözlerindeki pırıltıyı görmek ve hayallerine ulaştıklarında orada olmak için durmadan çalışıyoruz.
 
 
Bir Hayalimiz Var
Geleceğin hızına ayak uydurabilen bir nesil yaratmak!
Çocuklarımızın akademik başarılarının yanında onların ikinci hatta üçüncü dili bilen, en az bir spor dalında kendini geliştirmiş, en az bir sanat dalını tanımış, en az bir enstrümanla haşır neşir olmuş, estetik zevklere sahip bireyler olması… Hayaliniz, hayalimiz!
 
 
İzlediğimiz Yol Umuda Çıkıyor
Petek Eğitim Modeli,hayalini kurduğunuz eğitimin kapılarını çocuklarınıza ardına kadar açıyor. Eşsiz eğitim modelimiz, geleceğe giden yolda çocuğunuzun sıkılmadan ve kendini yarış içerisinde hissetmeden gelişmesine ve başarıya ulaşmasına katkı sağlıyor. Hayallerimiz gelecekte saklı!
Copyright © All Rights Reserved